Вода питна

Вода «Жив-Здоров» має унікальну чистоту. Завдяки цьому вона стала ідеальною для вживання. Маючи збалансований склад мікро та макроелементів, вона є оптимальним варіантом для щоденного пиття. З водою «Жив-Здоров» Ви відчуєте приплив сил та бадьорості. Будьте активними та здоровими разом з нами!

Вода питна кальцинована

Збалансований набір солей кальцію та натрію в питній воді дадуть поштовх організму до активного зростання та розвитку. Завдяки кальцинованій питній воді Ви відновите кислотно-лужний баланс, а Ваші кісточки скажуть Вам «дякую» за таку підтримку. Купуйте нашу воду і здобувайте здоров’я!

Вода природна питна «Бабанівська»

Найлегший спосіб забезпечити всіма необхідними мікро та макроелементами – це пити воду «Бабанівську». Вона відмінно підходить як для молодого організму, що росте, так і для людини, що перенесла хворобу. Допоможе швидкому відновленню та оновленню. Пийте воду «Бабанівську» та залишайтеся завжди здоровими та молодими!

Гідрокарбонатно-хлоридна натрієва вода «Запорізька»

Маючи унікальний склад мінеральних солей, вода «Запорізька» стане корисною при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Це робить її незамінною для вживання у період ремісії. А приємний смак чистої води принесе Вам незабутні відчуття. Купуйте «Запорізьку» та будьте завжди здорові!

Developed by Alvion